95/1/23
5:3 عصر

درباره استرالیا

بدست مهاجرت به استرالیا در دسته درباره استرالیا, استرالیا, مهاجرت به استرالیا, درباره مهاجرت به استرالیا, مهاجرت

درباره استرالیا

اندکی درباره استرالیا ، کشوری همراه با طبیعتی بی نظیر و اماکن دیدنی بسیار زیاد می باشد .

کشور استرالیا دارای فرهنگ ها و عقاید بسیار متفاوتی میباشد . شاید درباره استرالیا برایتان سوال باشد که چرا ،درباره استرالیا اینگونه بیان کردیم  ؟

در جواب به سوال درباره استرالیا می بایست خدمتتان عرض نماییم که کشور استرالیا از آنجایی که از دیر باز یکی از کشور هایی بوده است که پناهنده های بسیار زیادی را جذب میکرده به همین دلیل مهاجرت به استرالیا بسیار رواج یافته و مردمان زیادی با ملیت و فرهنگ های متفاوتی وارد کشور استرالیا شده اند .

هستند افرادی که اطلاعات مکفی درباره استرالیا را ندارند و با کشور استرالیا و طبیعت و فرهنگ آن آشنا نیستند .

کشور استرالیا ، در جدول رده بنده جهانی ، مقام بزرگترین جزیره دنیا را به خود اختصاص داده است .

در بین تمامی قاره ها و کشور ها ، کشور استرالیا تنها کشوری است که به صورت اختصاصی یک قاره را نظارت میکند و مالک یک قاره است .

منبع :
مهاجرت به استرالیا


95/1/23
5:1 عصر

درباره تیم مهاجرت به استرالیا

بدست مهاجرت به استرالیا در دسته درباره تیم مهاجرت به استرالیا, مهاجرت به استرالیا با ما, مهاجرت به استرالیا با گروه آموزشی ایران, مهاجرت به استرالیا, اس

درباره تیم مهاجرت به استرالیا

 

درباره تیم مهاجرت به استرالیا

گروه ایران آکادمی زیرمجموعه دفاتر حقوقی دکتر سیّد حسن امیرشاهی، وکیل پایه یک و مترجم رسمی دادگستری و مترجم ناتی استرالیا و ناجیت آمریکا میباشد و هم اکنون تحت سرپرستی متین امیرشاهی، فارغ ­التحصیل رشته حقوق مهاجرت استرالیا از دانشگاه Victoria University استرالیا، نماینده موسسه تحصیلی PIER استرالیا و مترجم ناتی استرالیا فعالیّت میکند.

این گروه از سال 2012 در زمینه ارائه مشاوره و اخذ ویزای استرالیا و خدمات ترجمه استرالیا در ملبورن استرالیا فعال بوده است و از سال 2015 فعالیت خود را با بهره گیری از 2 شعبه به تهران نیز گسترش داده است.

منبع :

مهاجرت به استرالیا


95/1/23
4:59 عصر

شرایط مهاجرت به استرالیا

بدست مهاجرت به استرالیا در دسته شرایط مهاجرت به استرالیا, شرایط مهاجرت, شرایط استرالیا, مهاجرت به استرالیا, مهاجرت استرالیا

شرایط مهاجرت به استرالیا :

مهاجرت به استرالیا 

در این مقاله قصد داریم تا توضیحاتی در رابطه با مهاجرت به استرالیا و شرایط مهاجرت به استرالیا و امکانات و مدارکی که می بایست برای مهاجرت به استرالیا به همراه داشته باشید صحبت نماییم .

استرالیا از جمله کشور های زیبا می باشد . استرالیا از حواشی های سیاسی به دور بوده و میتواند گزینه مناسبی برای مهاجرت باشد .

قوانینی که برای مهاجرت به کشور استرالیا میبایست از آنها پیروی بفرمایید طبق قوانین جدید کشور استرالیا , به شرح ذیل است :

  1. افرادی که تمایل به مهاجرت به کشور استرالیا را دارند می بایست از شرایط سنی زیر 48 سال برخوردار باشند .
  2. افرادی که نسبت  به گرفتن اقامت در استرالیا و  مهاجرت به استرالیا اقدام میکنند میبایست مدارک تحصیلی و مدارک شخصی خود را برای سازمان هایی که با دولت استرالیا در ارتباط هستند ارسال کرده و منتظر بررسی مدارک توسط سازمان های مربوطه باشند .
  3. برای مهاجرت به کشور استرالیا می بایست متقاضی دارای مدرک زبان   IELTS6.0 باشد , در غیر این صورت با داشتن تمامی مدارک لازم برایمهاجرت استرالیا , باز هم قادر به مهاجرت نخواهد بود چرا که استرالیا یک کشور انگلیسی زبان است و مهاجرت به استرالیا لازمه دانستن زبان انگلیسی در حد ielts 6.0 می باشد  .

منبع :

مهاجرت به استرالیا


95/1/23
4:58 عصر

مهاجرت به استرالیا

بدست مهاجرت به استرالیا در دسته مهاجرت به استرالیا, شرایط مهاجرت به استرالیا, زمان مهاجرت به استرالیا, موقعیت مهاجرت به استرالیا, مهاجرت

مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به استرالیا   می توان روش های زیادی را مورد استفاده قرار داد و از طریق دلایل انتخاب شده , برای مهاجرت به استرالیا اقدام کرد .

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص و حرفه شما می تواند از جمله راه هایی باشد که برای مهاجرت بسیار مفید واقع شده مهاجرت به هر کشور دیگری همانطور که میدانید مستلزم داشتن شرایط خاصی بوده و در صورت داشتن این شرایط شما می بایست برای مهاجرت مدت زمانی را منتظر بمانید تا از طرف کشوراسترالیا مدارک و سوابق شما مورد بررسی گردد و پس از آن به مصاحبه دعوت شوید .

اما مهاجرت به استرالیا با استفاده از این روش می تواند برای افرادی مورد استفاده قرار گرفته و مفید واقع شود که دارای تخصصی هستند که کشور استرالیا به آنها احتیاج داشته و آنها را بپذیرد .

مهاجرت به استرالیا یا هر کشور دیگری فقط مهاجرت به آن کشور نیست , زمانی که کشور مورد نظر نیز تخصص شما را بپذیرد شما می بایست به شخصه بررسی های لازمه را انجام داده و شرایط کاری خود را در کشور استرالیا بسنجید,چرا که از مهمترین دلایلی که مردمان مختلف برای مهاجرت به استرالیا یا … مد نظر دارند کسب و کار ایده آل و خوب می باشد .

اما از عوامل مهمی که برای مهاجرت به استرالیا ضروری بوده و در اولویت قرار دارد می توان به دریافت اسسمنت ,دارا بودن آی التس با نمره 6?0  که برایمهاجرت به استرالیا بسیار مهم میباشد چرا که کشور استرالیا کشوری انگلیس زبان بوده و زبان انگلیسی و بلد بودن آن از جمله مهمترین شرایطی است که میبایست دارا باشید ,دریافت دعوتنامه از استرالیا , و در نتیجه پس از طی کردن تمامی مراحل مهاجرت به استرالیا یا … میبایست منتظر دریافت جدول امتیازات خود از کشور استرالیا باشید . چرا که هر هنر یا تخصص و یا هر یک از شرایطی که شما دارا باشید برایتان دارای امتیازی میباشد و کسب امتیاز بیشتر میتواند درمهاجرت به استرالیا و یا … بسیار مفید باشد .

شایان ذکر است که مهاجرت به استرالیا با استفاده از تخصص میبایست با رشته تحصیلی شما نیز همخوانی داشته باشد , یعنی به عنوان مثال اگر تخصص شما طراحی وبسایت یا کامپیوتر باشد ولی مدرک تحصیلی شما در زمینه متالوژی یا …. باشد , مورد قبول نبوده و میبایست برای تخصص خود مدرک تحصیلی مرتبطی را دارا باشید .

منبع : 

مهاجرت به استرالیا